ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
O mnie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 114
Najnowszy użytkownik: gauger

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
MOŻE JAKIEŚ SPOTKANI...
Zwiększenie prędkośc...
Bezpłatna Nauka - Po...
Maszt GSM w Świętosz...
Mechanika pojazdowa ...
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Kilka pytań [14]
Maszt GSM w Święt... [11]
Dyskusja na temat... [7]
Wspólne bieganie ... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Powitanie


Budowa pomnika ku czci jeńców.
W dniu 24 września o godz. 12.00, nastąpi odsłonięcie pomnika ku czci zamęczonych i zamordowanych w obozach niemieckich i radzieckich w Świętoszowie w latach 1914 - 1954. Projekt realizowany przez STOWARZYSZENIE HISTORYCZNE ŚWIĘTOSZÓW.
Więcej informacji: tel. kom 695 467 151


więcej>>>
Piłkarski Klub Sportowy "TWARDY" Świętoszów.
Piłkarski Klub Sportowy „TWARDY” Świętoszów ogłasza zapisy do rozgrywek piłkarskich sezon 2014/2015 dla zawodników i zawodniczek w kategoriach wiekowych: 1. Trampkarz – zawodnicy urodzeni w roku 2000 i młodsi; zawodniczki urodzone w roku 1998 i młodsze; 2. Orlik – zawodnicy urodzeni w roku 2004 i młodsi; zawodniczki rodzone w roku 2002 i młodsze;

więcej>>>
Festyn Wakacyjny w Ławszowej.
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH I RADA SOŁECKA W ŁAWSZOWEJ ZAPRASZA NA FESTYN WAKACYJNY W DNIU 12 LIPCA 2014r. OD GODZ. 17 -ej W SALI ŚWIETLICY GOSIR W ŁAWSZOWEJ.

ZAPRASZAMY
Walne Zebranie Członków SHŚ.
W dniu 18.06.2014r. o godz.18.00 w klubie wojskowym, odbędzie się Walne Zebranie Członków STOWARZYSZENIA HISTORYCZNEGO ŚWIĘTOSZÓW. Temat spotkania - sprawozdanie z działalności za rok 2013. Sprawy bieżące.

ZAPRASZAM!!!
II PÓŁMARATON ŚWIĘTOSZOWSKI I FESTYN CHARYTATYWNY 24 MAJA 2014r.
W dniu 24 maja 2014 w Świętoszowie odbył się po raz trzeci Festyn Charytatywny "Bawię się i pomagam"- Dni Świętoszowa oraz II Półmaraton Świętoszowski. Głównym organizatorem było STOWARZYSZENIE HISTORYCZNE ŚWIĘTOSZÓW. Na starcie półmaratonu stanęło 62 zawodników. Gośćmi specjalnymi byli: Starosta Bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski, Wicestarosta Bolesławiecki Stanisław Chwojnicki, Członek Zarządu Powiatu Jan Kozak, Wójt Gminy Osiecznica Waldemar Nalazek i z ramienia 10BKPanc mjr. Jacek Gaszak. Mimo niekorzystnej aury impreza odbyła się. 24 maja kwestowaliśmy dla Magdalenki Więcław ze Świętoszowa i Kacpra Gwaj z Ławszowej. W sumie z samych puszek kwestarskich 1664,15zł i sprzedaży cegiełek zebraliśmy kwotę 65,00zł.

galeria zdjęć>>>

Już nowe zdjęcia...


I Integracyjne Spotkanie Sołectw Gminy Osiecznica.
Dnia 02.03.2014 r. w Ławszowej odbyło się I Integracyjne Spotkanie Sołectw Gminy Osiecznica zorganizowane przez sołtys Panią Wandę Orzechowską, Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich w Ławszowej. Na spotkanie przybyli wójt gminy, radni, sołtysi ze swoimi mieszkańcami: z Osieczowa, Osiecznicy - Kliczkowa, Świętoszowa, Przejęsławia, Parowej a Ołobok reprezentował tylko sołtys wsi. Na spotkaniu zabrakło reprezentantów sołectwa Tomisław.

więcej>>>
Galeria Świętoszowska.
Często nie doceniani, tworzymy w zaciszu domowym coś, co może podobać się innym. Jednak jeżeli nasze prace nie ujrzą światła dziennego, nie wiemy czy się mogą podobać czy też nie? Zapraszam wszystkich malujących, rysujących, dziergających na szydełkach, piszących wiersze, rzeźbiących i robiących ciekawe rzeczy do prezentacji swoich prac na www.swietoszow.pl (kontakt: tel. 695 467 151 lub admin@swietoszow.pl). Organizujemy wystawę w Klubie Wojskowym w Świętoszowie.

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO UDZIAŁU.

galeria świętoszowska>>>
Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt