ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
O mnie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 126
Najnowszy użytkownik: svviety

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
dojazdy Świętoszów -...
salon fryzjerski
WODA
potrzebny nr kontakt...
Maszt GSM w Świętosz...
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Kilka pytań [15]
Maszt GSM w Święt... [13]
Dyskusja na temat... [7]
Zwiększenie prędk... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Powitanie


Zebranie sołeckie.
W dniu 28.01.2015 r. (środa) o godz. 17.00 , w Zespole Szkół w Świętoszowie, odbędzie się zebranie wiejskie. Porządek zebrania: wybór sołtysa, sprawy różne.
FINAŁ WOŚP 2015 - Świętoszów
W dniu 11 stycznia 2015 r. jak co roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Kubie Wojskowym w Świętoszowie. Nie brakowało atrakcji, można było zjeść dobre ciasto, wylicytować ciekawe przedmioty i obejrzeć wystawę prac malarskich p.Andrzej Jakubczyka. Wystawa trwa jeszcze przez cały tydzień.

wystawa prac>>>
Prezent...
Obraz, rysunek lub miniaturka obrazu może być ciekawym prezentem! Obrazy na płótnie malowane akrylem, miniaturki na mini sztalugach - idealny prezent oraz akwarele różne wymiary!!!
Kontakt: tel. 695 467 151

Galeria Świętoszowska


więcej>>>
Galeria Świętoszowska.
Często nie doceniani, tworzymy w zaciszu domowym coś, co może podobać się innym. Jednak jeżeli nasze prace nie ujrzą światła dziennego, nie wiemy czy się mogą podobać czy też nie? Zapraszam wszystkich malujących, rysujących, dziergających na szydełkach, piszących wiersze, rzeźbiących i robiących ciekawe rzeczy do prezentacji swoich prac na www.swietoszow.pl (kontakt: tel. 695 467 151 lub admin@swietoszow.pl). Organizujemy wystawę w Klubie Wojskowym w Świętoszowie.

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO UDZIAŁU.

galeria świętoszowska>>>
W Świętoszowie upamiętniono pomnikiem trudną historię wojenną
W Świętoszowie odsłonięto pomnik ku czci zamęczonych i zamordowanych jeńców w obozach niemieckich i radzieckich w tej miejscowości w latach 1914 – 1954. - Nigdy więcej wojny, nigdy więcej pogardy dla człowieka, nigdy... - mówił Andrzej Jakubczyk ze Stowarzyszenia Historycznego Świętoszów, które zrealizowało długo oczekiwany projekt... .

www.wdolnymslasku.pl>>>
Odsłonięcie pomnika.
W dniu 24 września o godz. 12.00, nastąpiło odsłonięcie pomnika ku czci zamęczonych i zamordowanych w obozach niemieckich i radzieckich w Świętoszowie w latach 1914 - 1954. Projekt zrealizowało STOWARZYSZENIE HISTORYCZNE ŚWIĘTOSZÓW. Na uroczystość przybyli: starosta bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski, wójt Gminy Osiecznica Waldemar Nalazek oraz....

galeria zdjęć>>>
Świętoszów - historia miejscowości.
Niemal 20 lat temu pierwsi polscy mieszkańcy przyjechali do Świętoszowa, garnizonowego miasteczka nad Kwisą, w Borach Dolnośląskich, które nie istniało na żadnych mapach. Posłuchaj wypowiedzi mieszkańców.

więcej>>>
Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt