ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
Stowarzyszenie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,060
Najnowszy użytkownik: rbaker52

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Bezpłatna Nauka - Po...
Dojazd do Szprotawy ...
salon fryzjerski
Hala sportowa
Jak zwiększyć swoje ...
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Maszt GSM w Święt... [17]
Kilka pytań [15]
Dyskusja na temat... [9]
Wspólne bieganie ... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Zobacz temat
 Drukuj temat
Hala sportowa
suchy
Chcę ponowić temat hali, cytuję wpis użytkownika Paptus

"Mam pytanie ...mam nadzieję że ktoś kompetentny się wypowie. JAK to mozliwe że w XXI wieku na takim zadupiu jak Swietoszów, nie mozna skorzystać z hali sportowej, pograc w piłkę czy choiażby w tenisa stołowego przez rodzinę żołnierza zawodowego. Mało tego, NIKT na to NIC nie może poradzić ...ani Ksiądz ani Dowódca JW...bo niby sa takie bzdetne przepisy!!! Angry. Dzieci żołnierzy i ich rodziny nie moga korzystać z siłowni, grać w piłkę itd. Mam pytanie : CO te rodziny, młodzież lokalna ma tutaj robić jak ich tatusiowie zapier..lają od rana do wieczora na poligonach i innych słuzbowych ważnych^^ przedsięwzięciach. Myslę, że równie ważne jest to aby taki zołnierz zawodowiec nie martwił sie o syna czy córkę wykonując ważne zadania dla obronności kraju, aby jego pociechy miały zajecie i nie musiały przesiadywać w opustoszałych blokowiskach poradzieckich, paląc fajkę za fajką czy spijając kolejnego browara z NUDÓW........ BO CÓZ w TAKIEJ MIEJSCOWOŚCI jak Swiętoszów można robić...skoro TATUSia nie ma...samochód na parkingu czeka ...a rodziny nie maja do niczego dostępu...ŻAŁOSNA RZECZYWISTOŚĆ ale TAK jest w Świętoszowie.....
...Zapraszam do Świętoszowa ..... Sad Sad
ZONE of Świętoszów WITA Shock"

Dokładnie, jak to jest że nie mamy żadnego dostępu do hali ?

szpotas17
właśnie jest zima co im szkodzi do marca czy do kwietnia otworzyć hale zwłaszcza jak w szkole jest otwarta można grać a tutaj co GÓWNO!

micmar
Dokładnie, są obiekty sportowe, a nie można z nich korzystać...nikt nie jest też wstanie odpowiedzieć, co należy zrobić, by to pozwolenie uzyskać. Hala większość czasu stoi pusta i się marnuje. Czy nie lepiej umożliwić korzystanie z niej, żeby młodzież, a nawet dorośli mieli co robić, po za siedzeniem w domu, czy chodzeniem po tym zadupiu z piwem w ręku. Każdy narzeka, że młodzież spędza czas przed komputerem itp. Został zrobiony cały kompleks, skate park itp. Wszystko świetnie, ale co robić w zimę???

Kozyra
Popieram post. Na samym początku hala cytuje : ,, będzie udostępniona dla wszystkich chcących uprawiać sport'' cytat wzięty od osoby reprezentującej informacje na temat hali bodajże z 2010r bądź 2011. (Nie pamiętam kiedy hala powstała dokładnie) Odbyła się również rozmowa młodzieży dotyczącej tej hali wraz z Kierownikiem Klubu Wojskowego , który w odezwie nie dał nam potrzebnych informacji ani udostępnienia hali. Obiekt sportowy, który jest jedną z niewielu dum Świętoszowa dostępny jest dla ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. Co z młodzieżą ? Co mają robić? Nadal pić po kątach ? Potem rozmowy , że młodzież nie ma co robić. Wcale nie dziwne gdyż wszystko jest zabronione dla NAS czyli MŁODZIEŻY. PYTAM : CZY TO NIE OD NAS BĘDZIE PRAWDOPODOBNIE ZALEŻAŁO PRZYSZŁOŚĆ OBIEKTÓW SPORTOWYCH ? DLACZEGO MAMY DBAĆ O COŚ NA CO NIE POZWALA NAM SPOŁECZNOŚĆ .

taootaa
witam. Mam pytanie... a co z mieszkańcami którzy nie pracują w wojsku bo i tacy mieszkają w Świętoszowie. My ( bo również ja nie pracuję w wojsku ani moja najbliższa rodzina), jaką my mamy szansę na korzystanie z hali sportowej domniemam że jeszcze mniejszą niż rodziny żołnierzy więc wydaje mi się że tu też jest problem również do rozwiązania.

Przejdź do forum:

Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt