ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
Stowarzyszenie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,003
Najnowszy użytkownik: volkov357

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Czy powstanie poczta...
Dom do wynajęcia
protest lekarzy i ap...
Spotkanie Labradorów...
Maszt GSM w Świętosz...
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Maszt GSM w Święt... [17]
Kilka pytań [15]
Dyskusja na temat... [9]
protest lekarzy i... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Zobacz temat
 Drukuj temat
Maszt GSM w Świętoszowie.
andriu1966
Czy zgadzamy się na lokalizację masztu w centrum Świętoszowa...?

aikaze
Czytamy i oglądamy historie związane z protestami mieszkańców różnych miejscowości na terenie, których powstają maszty. Z jednej strony protesty, błagania zwykłych ludzi wyrażających dezaprobatę na lokalizację masztów, z drugiej strony bezduszną postawę tych, którzy mają w tym interes czyli kasę. Ale to my Ci zwykli mieszkańcy na co dzień oglądamy stertę emitującą to coś, co niby nie jest groźne ale powoduje, że zaczynamy chorować na nowotwory. Szczególnie narażone są na nie nasze dzieci, których w Świętoszowie wciąż przybywa. Czy chcemy narażać je na takie ryzyko i nas samych?
Ja jestem stanowczo na NIE lokalizacji masztu w centrum Świętoszowa i apeluję do mieszkańców o szczególną solidarność w tej sprawie. To jak nas pisemnie zapewniono od nas zależy czy maszt powstanie. Głosujmy na NIE.
Aikaze.

elawiechu
A ja jestem na TAK musimy iść do nowego mamy XXI wiek

pcdino
swietnie, oczywiscie ze na tak!!!!
ile mozna rozmawiac przez telefon wiszac za oknem?
a kiedy to szczescie moze nas spotkac?
4g tez bedziemy miec?
to juz by byl czad!!!
pozdrawiam

LeoWaj
Jestem jak najbardziej za. Może będzie troche lepiej z zasięgiem.

Kamil
Chcę masztu w swietoszowie, lecz o wiele lepszym miejscem na takie przedsięwzięcie jest plac za stadionem przy ulicy saperskiej 1. Były tam wykonywane pomiary ktore dawały pozytywne wyniki. Centrum miejscowosci jest dobrym miejscem na przedsiewziecia gastronomiczne lub handlowe.

Miejscowa
jestem zdecydowanie przeciw. Niech postawią maszt przy autostradzie a nie w naszej miejscowości.
NIE dla masztu
Miejscowa

PLANER12
Maszt jest potrzebny ale czy nie ma innego miejsca na jego lokalizację ?
Czy nie może stanąć gdzieś za boiskiem .
Jak on będzie wyglądał w samym środku miejscowości ?
Co powiedzą na to mieszkańcy ulicy Świerkowej. Tam mieszkają rodziny z małymi dziećmi , może niektórzy chcieli by jeszcze mieć potomstwo ?
STANOWCZE NIE DLA MASZTU W TEJ LOKALIZACJI.
Niech osoba która ma czerpać kasę z racji postawienia tego masztu na jej terenie postawi go sobie pod własnym domem w którym mieszka z rodziną.
NIC O NAS BEZ NAS w końcu to my tu mieszkamy na stałe.

karus1a
A mi to pasuje że czasem przez brak zasięgu jestem odcięta od świata..wszędzie tylko komórki, i inne gadżety. Nie jestem pewna czy szkodliwe działanie masztu zostało gdzieś potwierdzone ale tu niby las, samo zdrowie a dzieciaki i tak na okrętkę chorują..Mimo wszystko jestem na Nie.

PLANER12
Czy widok 30-sto metrowego masztu przed oknami naszych domów to w naszym pięknym zielonym Świętoszowie pożądany efekt nowoczesnego świata.
Jeśli taki maszt stanie gdzieś w pobliżu, nie wpływając na to , że będę go widział z każdego miejsca i poprawi jakość połączeń to niech sobie stoi ale NIE w samym Świętoszowie.
Czy nie można samego nadajnika umieścić na którymś z istniejących już masztów przy GWŁ lub na wieży ?

pol_ka
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Świętoszowa.
Dobrze że w wypowiedziach słychać głosy rozsądku. Maszt w Świętoszowie jak najbardziej ale nie w centrum. Terenów pod taka inwestycję jest wiele i nie myślałbym o maszcie GWŁ czy wieży tam też mieszkają ludzie, a wieża straciła by swój urok obwieszona antenami sektorowymi u radioliniowymi. Co do poprawy zasięgu to musimy pamiętać że poprawi się zasięg tylko operatora inwestującego, chyba Orange stoi za Centertelem. Ponadto maszt w centrum powoduje iż pod nim samym w promieniu 150-200m zasięg będzie nie pełny. Popieram inwestycję ale w innej lokalizacji mniej oszpecającej naszą miejscowość która z takim trudem odzyskuje blask.

www.666.pl
kivo
Maszt w Świętoszowie jak najbardziej by się przydał moim zdaniem. Mieszkańców przybywa, planowana jest budowa zakładu produkcyjnego i w przyszłości może kolejnych w okolicy ul. Saperskiej. Dobry zasięg i może szybki internet na pewno pomogą w dalszym rozwoju Świętoszowa. A co do szkodliwości, to z tego co wiem, to zbyt duża odległość od masztów komórkowych i słaby zasięg wręcz zwiększa natężenie promieniowania elektromagnetycznego przy telefonie (telefon 'szukając dobrego sygnału' emituje najwięcej promieniowania). Zresztą polskie normy w zakresie emisji ze stacji bazowych są bardzo rygorystyzne, bardziej niż innych europejskich krajach. Pozostaje więc kwestia widoczności tego masztu - na pewno nie będzie to ozdoba i wzbogacenie krajobrazu.

Wydaje się że lokalizacja w odległości kilkuset metrów od osiedli będzie OK, najlepiej jak ktoś wcześniej wspomniał, gdzieś za stadionem na terenach przemysłowych...

PLANER12
Ktoś wie co z tym masztem ? Stawiają go gdzieś w końcu czy całe zamieszanie o kant .... a zasięgu w telefonie brak

kivo
Masz będzie prawdopodobnie w okolicy oczyszczalni ścieków, na ternie należącym do gminy. Jakiś czasem temu ukazało się ogłoszenie na wynajem terenu pod budowę masztu - tzn teren został przygotowany przez urząd gminy pod inwestora.

PLANER12
Czy coś juz wiadomo w kwestii tego masztu ? Moze nasi radni w końcu ruszyli by swoje cztery litery i zrobili coś dla innych a nie tylko dla siebie. Cóz pewnie nie ma co na nich liczyc przecież to te same osoby które do tej pory też nic z tym nie zrobiły.
Szkoda gadać szczególnie przez komórkę bez zasiegu.

arturraclawski
widzę że radni również mają różne stanowiska skoro tyle czasu nie mogą podjąć decyzji...swoją drogą maszt w centrum miasta nie jest dobrym pomysłem. Z drugiej strony możliwe że lokowanie takiej konstrukcji w terenie otwartym jest blokowane przez ekologów...

http://www.podnosniki24.biz/
pol_ka
W dniu 16.03.2015 Wójt Gminy pan Nalazek ogłosił na zebraniu wiejskim w Świętoszowie iż maszt GSM operatora Orange jest planowany do realizacji na terenie oczyszczalni ścieków w Świętoszowie. Termin realizacji to ponć 2015r. Zatem pożyjemy zobaczymy.

www.666.pl
blackkate80
może postawią już latem, chyba najlepsza pora na takie inwestycje

http://catering-warszawa.biz/
Przejdź do forum:

Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt