ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
Stowarzyszenie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 903
Najnowszy użytkownik: ejofaxo

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
przydomowa oczyszcza...
Projekty domów parte...
oczyszczanie ścieków...
elektryk Warszawa
Czy powstanie poczta...
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Maszt GSM w Święt... [17]
Kilka pytań [15]
Dyskusja na temat... [9]
Zwiększenie prędk... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Zobacz temat
 Drukuj temat
Kilka pytań
wojak1039
Dzień dobry. 19 marca wbijam do Świętoszowa na ćwiczenia z NSR i w związku z tym chciałem zapytać czy na terenie tej miejscowości jest dostępny gdzieś internet wifi oraz czy jest kebab? Nie mam zamiaru jeść parówek na stołówce wojskowej. Grin

Paptus
,,Kebaba jak dobrze poszukasz to znajdziesz...Pizzerni tez masz do wyboru do koloru...ale z WiFi to już cięższa sprawa...tutaj nawet LTE Polsatu nie dociera Sad

http://battlefield.play4free.com/en/
wojak1039
Dzięki Paptus za informacje. Mam nadzieję, że jedzenie na stołówce tam zjadliwe jest. Jak będą parówki to się pizzą i kebabem poratuję. Smile

Martencja5
Witam mam pytanie
Po co powstały światła koło GICHU ?? Droga jest mało uczęszczana jedynie dla karetek i przejeżdżających tam raz na jakiś czas samochodów , wydaje mi się ,że w Świętoszowie jest wiele innych rzeczy które by należało zrobić :/ ??

wiktoria1
Myślę, że ze wzg na poligon ,na który już się przygotowują powoli. dzisiaj np chwilowo droga koło klubu była też nieprzejezdna, jadąc do żagania można było natrafić na kilka przeszkód- sprzęt wojskowy, itp. musimy się uzbroić w cierpliwość Smile a światła w niczym chyba nam nie będą przeszkadzały- w takim miejscu Smile

wiktoria1
wiktoria1 napisał/a:
Myślę, że ze wzg na poligon ,na który już się przygotowują powoli. dzisiaj np chwilowo droga koło klubu była też nieprzejezdna, jadąc do żagania można było natrafić na kilka przeszkód- sprzęt wojskowy, itp. musimy się uzbroić w cierpliwość Smile a światła w niczym chyba nam nie będą przeszkadzały- w takim miejscu Smile
(jeżeli się mylę, to proszę o sprostowanie, bo nie chciałabym wprowadzać mieszkańców w błąd )

Paptus
...PANIE i panowie, Wink przez najbliższe 2 tygodnie >>>UTRUDZNIENIA w Świetoszowie...>>wpisane w Kalendarz >>TRWA BATTLE of ZONE Grin
Edytowane przez Paptus dnia 24-03-2012 04:42

http://battlefield.play4free.com/en/
taootaa
aaa witam. Może ktoś wie jak będzie wyglądał festyn z okazji święta wojska??? pozdrawiam JarekWink

mieszkankaEM
Witam,
z tego co wiem, to Święto Brygady ma się odbyć w tym roku 2-3 sierpieńSmile

andriu1966
Odsyłacz na stronę 10BKPanc.
http://www.10bkpanc.wp.mil.pl/plik/image/swieta/swieto_brygady_2012/2012_sb_plakat02.jpg

taootaa
szkoda że znów w dni robocze odbywa się festyn a nie jak kiedyś w weekend. Sad

karus1a
Witam, czy ktoś się orientuje czy do biblioteki w klubie można oddać swoje zbędne książki??

maly73
światła ,światłami ale po co są kamery (koło mostu i przy wylocie na Żagań )? Czy można zobaczyć z nich podgląd i gdzie ?
Czyżbyśmy byli wszyscy podglądani ???

helena32
Witam mam pytanie dlaczego jest zabroniony handel na parkingu
przy ul szkolnej od kad pamietam zawsze ktos tam przyjechal i mozna bylo kupic cos dla siebie czy dziecka , mam nadzieje ze to jest tylko chwilowe i bedzie " bazarek " bedzie gdzies mial swoje stale miejsce

helena32
jeszcze jedna kwestia to pan listonosz , czy tylko do mnie nie przynosi przesylek ?? w tym tygodniu przyszly trzy paczki do mnie nie moja wina ze zbieglo sie to w jednym dniu , uprzejmy jak zawsze pan listonosz niewiem czy nie mial sily czy mial zly humor nie wszedł na trzecie pietro malo tego nie zadzwonil nawet domofonem ... bylam w domu bo wiedzialam ze przyjda paczki i czekalm .... zostawil awiza w skrzynce !!!!!!!!!! ludzie on ma za to placone . Malo tego ten sam listonosz oddaje korespondencje sasiadom a owi roznosza po domach ... kurcze czy ten czlowiek niewie co to ochrona danych osobowych i tajemnica korespondencji ????

karus1a
Witam, czy ma ktoś może kontakt do właściciela lokalu po sklepie spożywczym przy ul. Ułańskiej? Chodzi mi o wynajem.

Przejdź do forum:

Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt