ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
Stowarzyszenie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 1
pol_ka

Łącznie użytkowników: 1,107
Najnowszy użytkownik: ipumotyvo

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Potencja
sklep zoologiczny
Zwiększenie prędkośc...
Wspólne bieganie w g...
Projektowanie stron www
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Maszt GSM w Święt... [17]
Kilka pytań [15]
Dyskusja na temat... [9]
Zwiększenie prędk... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Zobacz temat
 Drukuj temat
Masz pomysł na coś, co może poprawić standard życia w Świętoszowie!!!
andriu1966
Zapraszam do dyskusji, wiele emocji ostatnio wzbudziła petycja w sprawie basenu, kąpieliska w naszej miejscowości. Wasze zdanie...

czesinek
W dniu 30 września dowiedziałem sie ze w Świętoszowie nie ma Agencji poczty.Listonosz pozostawił awizo przesyłki z odbiorem na poczcie w Osiecznicy.Mam pytanie czy obecna sytuacja jest przyjęta z radością przez mieszkańców.Jak ten problem rozwiazać .Zamawiając towar przez internet dostarczany przez poczte płacimy,listonosz przesyłki nie dostarcza poieważ niezastaje nikogo w domu jestemw tym czasie w sklepie.Zostawia awizo z odbiorę w Osiecznicy.Odbiór przesyłki to dodatkowe koszty i czas.Osoba pracująca np W Żaganiu nie ma takiej możliwości.Czy nad tym problemem władza ,radni sie zastanowili.Wiedząc o likwicji Agencji
z dniem 30 września.Ja osobiście nie mam najmiejszego zamiaru za zapłacona przesyłkę jeszcze raz ponosić koszty. Mój publiczny apel "SZANOWNI PAŃSTWO NIE ZAMAWIAJCIE ZAKUPÓW PRZEZ INTRNET TAK ABY PRZESYŁKI REALIZOWAŁA POCZTA POLSKA "to was uchroni od wycieczek do Osiecznicy.

czesinek
Jestem mieszkańcem Świętoszowa już ładnych parę lat. Teraz prowadzona jest kampania wyborcza do sejmu i senatu.
Na terenie Świętoszowa można kupić prasę mówiącą o województwie lubuskim a dolnośląskim to mżna pomażyć.Poruszałem ten problem na zebraniach ciągle odpowiadano że nikomu się nie opaca na kolportaż prasy dolnośląskiej.Jedynym punktem gdzie można było kupić ją była poczta.W agencji już nie było a teraz nie ma też agencji.
Gdyby nie internet to pod wzglendem informacji z regionu nie było by wcale.Na internet nie każdego stać,telewizja jaką otrzymujemy przez satelity z platform cyfrowych nie emitują programów regionalnych.W Bolesławcu spotkałem bezpłatne gazety o regionie mozna je wziąść w sklepie i coś niecoś dowiedzieć się o regionie.Jak tu iść na wybory jeżeli nie ma się informacji o kandydatach.Jedynie to obwieszczenia okręgowej komisji wyborczej w Legnicy i plakaty(zdjęcia) na słupach ogłoszeniowych.Jak tu głosować.

antosika
Witam, chciałabym wiedzieć kto nam zapłaci za dojazdy i czym mamy dojechać by odebrać polecone i nadać polecone różne listy i paczki... Jestem mieszkanką Świętoszowa zameldowaną i dlaczego mam ponosić dodatkowe koszta zarówna finansowe jaki amortyzacji auta czy kosztów autobusu czy busa których u nas jak na lekarstwo.... Jak tak dalej pójdzie to nic nie będzie wow i tak nic nie ma... Brak słów...Shock

karus1a
Ja nie jestem zameldowana w Świętoszowie ale mieszkam tu i to że poczty brak ,też mi dokucza ..Jest to bardzo uciążliwe z każdą pierdółką jechać czy to do Osiecznicy czy gdzieś. Dziwię się..

taootaa
Witam. Z POWODU ŻE NIE MA JAKIEJKOLWIEK TABLICY Z OGŁOSZENIAMI POZWOLIŁEM SOBIE ZAMIEŚCIĆ OGŁOSZENIE NA TYM FORUM OTÓŻ.

ZDECYDOWANIE KUPIĘ MIESZKANIE W ŚWIĘTOSZOWIE NAJLEPIEJ 3 POKOJOWE MOŻE BYĆ DO ŚREDNIEGO REMONTU DO 70TYS. NAJLEPIEJ DO KOŃCA TEGO ROKU!!!

NR KONTAKTOWY : 608644403

andriu1966
Witam!
Odnośnie ogłoszeń. Był wcześniej "mini market", gdzie każdy mógł umieścić swoje ogłoszenie (dotyczyło wyłącznie mieszkańców Świętoszowa), ale niestety, wszyscy zaczęli umieszczać tam - wszystko. Proszę przesyłać treść ogłoszeń po zalogowaniu się na portal, a ja będę edytował ogłoszenia na www.swietoszow.pl.
Pozdrawiam.
Admin.

andriu1966
NOWA ZAKŁADKA W NAWIGACJI - OGŁOSZENIA
Edytowane przez andriu1966 dnia 24-10-2011 18:11

mieszkankaEM
piszę tu ponieważ nie mogłam wysłać e-maila do administratora z powodu jakiegoś błędu....

*SZUKAM PRACY*
Chętnie zaopiekuję się dzieckiem. Jestem młoda, sympatyczna, mam dużo wolnego czasu.
Ugotuję, posprzątam.
Sama także posiadam 5 letniego synka, który mógłby być doskonałym towarzyszem do zabawy Grin
Tel. 691 242 966.

andriu1966
Zawsze można się zalogować i wysłać bezpłatną wewnętrzną wiadomość prywatną, lub wysłać wiadomość ze strony " Kontakt ".
Ogłoszenie umieściłem w zakładce " Ogłoszenia"
Pozdrawiam.
admin.

plechu
Witam
Zastanawia mnie jeden fakt, mamy w obiekt sportowy koło szkoły w postaci boiska do kosza, piłki nożnej, jest bieżnia ale przychodzi godzina 16:30 od listopada do lutego
a pomimo fajnej pogody jest ciemno jak w d...........
Często słychać, że dzieciaki nie mają co robić siedzą po ławkach, palą papierosy itp itd. Niektórzy próbują grać w piłkę po ciemku.
Ktoś powie oświetlenie boiska kosztuje. Pewnie tak ale dodatkowe lampy, dwie może trzy kosztów mocno nie podniesie. Natomiast około 10 lamp bardzo dostojnie oświetla szkołę o pozostałych na terenie Świętoszowa nie wspomnę.
Sam uprawiam trochę bieganko, pewnie też bym skorzystał choć do biegania z czołówką jestem przyzwyczajony. Pytanie natomiast jest takie ilu osobą światełko pozwoliło by aktywnie spędzać czas w długie jesienno-zimowe wieczory?

mieszkankaEM
A mnie ciekawi bardzo jeden fakt... Pomijam już to, że w naszych małych świętoszowskich sklepikach jest drogo i większość mieszkańców jeździ na zakupy do Żagania, ale czy to normalne, że w sklepach w Świętoszowie można kupić produkty z logo "WYPRODUKOWANO DLA BIEDRONKA"??? Ha to jest bardzo ciekawe i oczywiście produkty te mają znacznie wyższą cenę!
I zwracałabym uwagę na datę przydatności do spożycia, wiele produktów jest przeterminowanych np. czekolady aż o 3 miesiące!!!
A ceny tak jak już wspomniałam wysokie i często bywa tak że przychodząc na drugi dzień, produkt który kupowaliśmy dzień wcześniej dziś jest już droższy.. hmmm lekka przesada...
Jakaś paranoja!

antosika
Witam, czy ktoś wie coś na temat poczty???? Słyszałam że ma być od Stycznia poczta w Świętoszowie... Wiecie coś na ten temat?
Smile

saphira
Ostatnio zauważyłam starania Klubu Wojskowego, parę lat wcześniej nie było tyle wydarzeń. Duży plus dla osób, które dbają oto, by uatrakcyjnić nam czas. Miło jest patrzeć jak całe rodziny maszerują na spektakl czy koncert. Również młodszym mieszkańcom Świętoszowa Klub zapewnia atrakcje w postaci kółek literackich, plastycznych. Cieszy mnie to bardzo!

saphira
Uatrakcyjnianie Świętoszowa w postaci licznych wydarzeń to jedno, a druga rzecz to walka z bezrobociem w naszej miejscowości. Szczególnie chodzi mi o panie, które są pełne zapału do pracy a nie mają żadnej pomocy ze strony władz samorządowych. Tłumaczenie, że jest to zależne od ogólnej sytuacji państwa, że Urząd Pracy nie ma środków, nie jest usprawiedliwieniem dla biernej postawy władz lokalnych. Ważne jest boisko, ważne jest oświetlenie czy bezpieczeństwo,ale dla większości rodzin tutaj mieszkających ważniejsze są środki do życia czyli miejsca pracy szczególnie dla kobiet. Liczę na to, że nasi wybrani radni na sesjach walczą o to i robią wszystko co mogą w tym kierunku.

saphira
O pracę trudno, znalezienie jej w promieniu 35 km także. Co począć??? Spotykam się z ludźmi, którzy mają wiele pomysłów na swój mały biznes. Często uczestniczę w dyskusjach o się lepiej opłaca, a co nie, zauważyłam że mieszkańcy potrafią ułożyć całkiem dobry biznes plan na swój własny interes, który poprawił by ich kondycje finansową. Dostrzegłam, że jedną z poważniejszych barier jest brak lokalu do wynajęcia bądź tez przepisy, z którymi trzeba się borykać od samego początku, co zniechęca do dalszego działania.

Martencja5
Lokale może i by się znalazły tylko ich właściciele liczą sobie spore sumki za wydzierżawienie takiego lokum ,wiedzą że nie ma tu ich zbyt wiele Smile
Edytowane przez Martencja5 dnia 08-12-2011 09:00

toja
Witam!Czy ktoś wie cos na temat wczorajszego wypadku?

karus1a
Toja widziałam że taki był..bo akurat na Żagań jechałam z koleżanką kiedy osobowy chyba był już usuwany z pobocza..

Martencja5
Ja widziałam samochód nie wyrobił na zakręcie miał cały tylni bok wgnieciony .ślizga nawierzchnia duża prędkość przy takich zakrętach . Jechałam akurat do Żgania Frown

Przejdź do forum:

Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt