ˇ Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Rozkład jazdy
Historia
Ogłoszenia
Ośrodek zdrowia
Stowarzyszenie
FusionTube

ˇ Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 1
pol_ka

Łącznie użytkowników: 1,106
Najnowszy użytkownik: unojujed

ˇ Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
sklep zoologiczny
Zwiększenie prędkośc...
Wspólne bieganie w g...
Projektowanie stron www
Piłka nożna - Święto...
Najciekawsze tematy
Masz pomysł na co... [42]
Maszt GSM w Święt... [17]
Kilka pytań [15]
Dyskusja na temat... [9]
Zwiększenie prędk... [5]

ˇ Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ˇ Moje drugie pięć groszy...

ˇ Moje pięć groszy...

ˇ Wyprawy odkrywców

ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.pl

ˇ Świętoszowskie inspiracje...

ˇ Dodaj swoje zdjęcie

Nawigacja
Artykuły » Świętoszów » Moje pięć groszy...
Moje pięć groszy...
Moje pięć groszy ….......


Moje pięć groszy o Świętoszowie, jego mieszkańcach i Festynie Charytatywnym „Bawię się i pomagam '' zorganizowanym przez Stowarzyszenie Historyczne Świętoszów w dniu 18 maja 2013r.

Przyjechałam tu po raz pierwszy.........

Początek mojego pobytu w Świętoszowie kojarzyć mi się będzie z deszczem a po nim nadzieją na słońce – niezbędne by ogrzać atmosferę Festynu, z wszechobecnym lasem, który dla miłośników przyrody, ciszy i zapachu runa leśnego jest balsamem dla duszy i ciała, miłym otoczeniem, w którym przeplatają się elementy architektury pozwalającej pamiętać ciekawą historię Świętoszowa a nowoczesnymi elementami zabudowy, zadbanymi skwerami i piękną stylową fontanną, w otoczeniu której można na chwilę zapomnieć o biegnącym czasie.
Wreszcie ludzie – otwarci, życzliwi, mili, chętni do pomocy . Świętoszów na pewno pozostanie mi w pamięci jako piękne miejsce emanujące dobrą energią . Będę tu wracać, by napawać się tą energią i pozytywnymi uczuciami.
Każdy kto wziął udział w Festynie wie , że to duże przedsięwzięcie pięknie zorganizowane przez Stowarzyszenie Historyczne Świętoszów na piękny charytatywny cel – pomoc dzieciom .Oprócz tego, że świetnie bawiło mieszkańców do późnych godzin nocnych to przede wszystkim osiągnęło podstawowy cel, czyli zebrało pieniądze na wypoczynek świętoszowskich dzieci. Dobre jedzenie, zimne piwo, ciekawe pokazy , występy muzyczne , zabawa i występ gwiazdy DERIS PIREUS to dopełnienie tego udanego wieczoru.
Ciekawostką też na pewno była ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców Świętoszowa mini wystawa prac malarskich - obrazów przedstawiających zabytki i przyrodę Świętoszowa autorstwa prezesa Stowarzyszenia Historycznego pana Andrzeja Jakubczyka, który tym samym zaprezentował swoje zdolności artystyczne.
Podsumowując - impreza bardzo udana i cieszę się bardzo, że mogłam w niej uczestniczyć. Pozostanie w moich wspomnieniach na długo. To wszystko nie mogłoby się odbyć i udać bez mieszkańców, uczestników , gości, osób pracujących na rzecz Festynu i wreszcie bez serca tego przedsięwzięcia, człowieka bez którego nie byłoby tego wszystkiego – pana Andrzeja Jakubczyka.
Dziękuję, że mogłam tu być.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Świętoszowa.
Wrocławianka Anna
Home | Artykuły | Download | Forum | Kontakt